[quote]Společnost 108 AGENCY si dovoluje s hrdostí oznámit, že v rámci letošního slavnostního vyhlašování cen CIJ AWARDS Czech Republic získala v silné konkurenci nadnárodních společností cenné vítězství v kategorii Best Warehouse Power Broker Team of The Year. Industriální tým společnosti si tak z 16. ročníku prestižní soutěže odnáší významné ocenění celoroční usilovné práce a zároveň tak úspěšně navazuje na ocenění Best Local Real Estate Agency, které se společnosti podařilo získat v loňském roce.[/quote]

První místo v rámci kategorie zároveň pro společnost 108 AGENCY představuje jedinečnou příležitost zúčastnit se vyhlašování cen Best Of The Best CIJ Awards Europe, kde bude v příštím roce soupeřit s vítězi z 8 dalších zemí.

cij_1

CIJConstruction and Investment Journal představuje respektované médium, poskytující ucelené informace o dění na realitním trhu v regionu CEE, ať již z hlediska developmentu či investic.

„Tohoto ocenění si nesmírně vážíme. Představuje pro nás potvrzení, že se nám povedlo 108 AGENCY zapsat do povědomí trhu a profilovat společnost jako plnohodnotného, spolehlivého partnera i pro ty nejnáročnější klienty. Jsem velice hrdý na celý náš tým a toto ocenění vnímám také jako osobní závazek a motivaci i nadále rozvíjet silné stránky společnosti, jakými jsou především náš osobní přístup ke klientům a vysoká profesionalita,“ uvedl Ing. Jakub Holec, SIOR, managing director společnosti.

cij_2

108 AGENCY v roce 2016 zaznamenala další výrazný nárůst úspěšně realizovaných transakcí, kdy se společnosti podařilo prodat či pronajmout více než 330 000 metrů čtverečních skladových či výrobních prostor a také pro naše klienty zajistit prodej průmyslových pozemků o celkové rozloze přes 930 000 metrů čtverečních.

Zdroj: 108 Agency