[quote]Ve stejné chvíli, kdy se 24. srpna 2016 na lucemburském letišti nacházel letoun společnosti Panalpina (Spirit of Panalpina), došlo i k představení upraveného designu letadla společnosti Cargolux.[/quote]

Představení se zúčastnil i ředitel oddělení letecké přepravy společnosti Panalpina, Lucas Kuehner, který ve svém proslovu řekl:

„Jsme velice rádi, že se společnost Cargolux rozhodla dát najevo naše dlouhotrvající partnerství tímto gestem. Cargolux nepatří pouze mezi naše nejdůvěryhodnější partnery, ale také je po dlouhá léta jedním z našich nejvyužívanějších nákladních přepravců po celém světě. Těšíme se na mnoho dalších let obchodní spolupráce a společného formování odvětví letecké přepravy.“

Panalpina a Cargolux se těší jedinečné situaci, kdy sdílejí globální obchodní vztahy v oblasti importu, exportu a tranzitních přeprav skrze rušný mezinárodní hub v Lucembursku. Síť Cargolux je doplněna o vlastní leteckou síť Panalpiny, která vyhovuje sofistikovanému trhu a nabízí na míru šité řešení přeprav zásilek napříč světem.

Na počest nepřetržité podpory, kterou Panalpina poskytuje společnosti Cargolux od 70. let, a společné vizi obou společností v ohledu na budoucí růst, přidal Cargolux slogan „Powered by Panalpina“ na bok jednoho ze svých letadel. Tento Boeing 747-F, s označením LX VCH, je součástí letecké flotily Cargolux od května 2013.

„Vzájemně prospěšné partnerství mezi Panalpinou a Cargoluxem sahá velmi daleko do minulosti. Obě společnosti, v určitém ohledu průkopníci nákladní letecké přepravy, významně přispěly k tomu, že se z Lucemburku stal důležitý mezinárodní hub letecké přepravy. To, že jedno z našich letadel nese logo Panalpiny, je symbolem toho, jak si vážíme vzájemných silných vazeb,“ prohlásil CEO společnosti Cargolux, Richard Forson.

Kombinovaná globální sít obou společností podporuje podnikání napříč světem a nespoléhá se tak pouze na jeden či dva regiony. Od doby, kdy Cargolux spustil své první spojení z a do Hong Kongu, byla Panalpina pro Cargolux zákazníkem číslo jedna v oblasti přepravy z Asie.

Vyhrazený prostor napříč Atlantikem je taktéž výsledkem skvělé spolupráce mezi společnostmi. Partnerství tak umožňuje oběma společnostem podnikat v místech, kde působí společně.

S ohledem na dobré vztahy a dlouhodobé strategie v kombinaci s expanzí těchto dvou společností existují příležitosti k dalšímu prohlubování partnerství. Spolupráce s pobočkou Cargolux v Číně dává šanci růst na jednom z největších nákladních trhů na světě, zatímco spolupráce s Cargolux Italia je ideálně nastavena pro strategicky klíčové oblasti a zákazníky.

Panalpina podporuje v mezinárodním měřítku Cargolux v řadě otázek v oblasti supply chain solutions, včetně projektů zaměřených na zemní plyn a ropu v Africe a Společenství nezávislých států (SNS), dále zásilky zdravotnických produktů, které směřují z Evropy do celého světa a taktéž přepravy rychle se kazícího zboží ze zemí Afriky a Latinské Ameriky.

Zdroj: Panalpina Czech s.r.o.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno