[quote]Skupina Innovia Films se spojila s high-tech společností Rolling Optics, sídlící ve Stockholmu, která vyvíjí a vyrábí technologie a postupy pro výrobu mikrooptických 3D návrhů a efektů pro ochranu výrobků a značek proti padělání.[/quote]

Tato technologie se aplikuje na biaxiálně orientované polypropylenové fólie Rayoface, aby poskytla branži vyrábějící značkové a prémiové výrobky spolehlivou ochranu značky. Úzká spolupráce obou firem je zaměřena na maximalizaci globálních šancí s využitím znalostí Rolling Optics ve spojení s výrobky Innovia, dodávanými celosvětově.

Mark Rebertshaw, CEO společnosti Innovia Films k tomu říká: „Mikrooptika je jednou z nejvíce inovativních a průkopnických technologií v oblasti bezpečnosti. Díky spolupráci s Rolling Optics jsme získali možnost nabídnout špičková řešení pro příští generace bezpečnostních produktů pro řadu rostoucích a přitažlivých segmentů trhu.

Innovia Films je špičkový výrobce, který dodává pro celý svět vysoce kvalitní fólie a materiály pro bankovky.

Innovia Films nám poskytuje vysoce diferencované a unikátní fólie pro naše produkty a je zodpovědná za celosvětovou distribuci našichmikrooptických 3D řešení,“ říká generální ředitel společnosti Rolling Optics, CH. W. Anderson.

Společnost Innovia Films Cumbria představila fólie s 3D produkty společnosti Rolling Optics na TabExpo v Londýně a bude je vystavovat na Labelexpo Asia v Šanghaji.

Zdroj: Packaging