GO!
Načítám Akce

« Všechny Akce

HANNOVER MESSE 2020 Logistics

19 dubna - 24 dubna

HANNOVER MESSE 2020: Digitální transformace v logistice

Vedoucí světový průmyslový veletrh HANNOVER MESSE představí v rámci zastřešujícího tématu Industrial Transformation všechna aktuální témata průmyslu, jako jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, 5G nebo smart logistics. Výstavními oblastmi veletrhu jsou: Future Hub, Automation, Motion & Drives, Digital Ecosystems, Energy Solutions, Logistics a Engineered Parts & Solutions. Program veletrhu doplní přes 80 konferencí a fór. Příští veletrh se koná 20. – 24. dubna 2020. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2020 je Indonésie.

 

Logistické fórum změřené do budoucnosti

Další pódium bude patřit logistickému fóru v hale č. 2. Po dobu pěti veletržních dnů se zde bude diskutovat o aktuálních tématech, jako jsou platformová ekonomika, umělá inteligence, nové obchodní modely, drony a autonomní vozidla nebo inovativní strategie pro logistiku v obchodu. „Témata, která budou předmětem diskuse, často hýbají nejen logistikou, ale i průmyslem.   Jedním z podobných témat je platformová ekonomika. Zde hrozí nebezpečí, že dojde k neodbornému vývoji platformy. Mnoho malých a středních průmyslových podniků proto pracuje na vlastních řešeních, “ říká A. Reich.

 

Dalším tématem, které přesahuje rámec veletrhu, je využívání umělé inteligence v logistice. Nachází se zde obrovský potenciál. Podle názoru odborníků je logistika první branží, ve které se budou masově prosazovat postupy využívající umělou inteligenci.

 

V logistice rovněž roste význam robotizace, která zahrnuje klasické roboty, ale také koboty a dopravní systémy bez řidiče.

 

Všechny firmy, které jsou účastníky supply chain, zajímá rovněž bezpečnost dat. Data musejí společně sdílet výrobci, logistici i zákazníci. Velkou úlohu přitom hraje jednotný a bezpečný datový prostor, aby si mohly být firmy jisté, že data budou využívána jen pro akce, které dostaly zelenou.

 

Partnery fóra jsou Spolkové sdružení pro logistiku (BVL), Fraunhoferův ústav materiálového toku a logistiky (IML), Svaz německých výrobců strojů a zařízení (VDMA) spolu s odbornými svazy důlní techniky a intralogistiky, softwaru a digitalizace.

 

Udělení ceny IFOY Award  

V pondělí, 20. dubna 2020, bude na veletrhu HANNOVER MESSE předána cena IFOY Award. Na scéně fóra budou oceněny nejlepší produkty a řešení intralogistiky roku v různých kategoriích.

 

!!!!!   Získejte bezplatnou permanentní elektronickou vstupenku (eTickets)  k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2020 : https://www.hannovermesse.de/ticketregistration?y1kSm     !!!!!!!

 

 

Mapa veletrhu – HANNOVER MESSE 2020 – map of grounds-new-20191127

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
19 dubna
Ukončení:
24 dubna
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
www.hannovermesse.com

Pořadatel

Deutsche Messe
Telefon:
0511 89-0
Webová stránka:
http://www.messe.de/

Místo konání

Deutsche Messe Hannover
Messegelände 1
Hannover, 305 21 Německo
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.messe.de

Odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2019 © eLogistika.info