Načítám Akce

« Všechny Akce

International Transport Forum – summit

18 května @ 8:00 - 20 května @ 17:00

Výroční summit Mezinárodního dopravního fóra je největším světovým setkáním ministrů dopravy a přední globální událostí v oblasti dopravní politiky.

Každý květen se v německém Lipsku na tři dny setkávají ministři zodpovědní za dopravu, představitelé podniků, šéfové mezinárodních organizací, poslanci a tvůrci politik, zástupci podnikatelských sdružení a přední výzkumní pracovníci, aby diskutovali o budoucnosti dopravy prizmatem strategické téma. V roce 2021 se Summit konal prakticky kvůli pandemii Covid-19.

Účast na summitu vzrostla na více než 1400 účastníků z více než 80 zemí, daleko za hranicemi 63 členských zemí ITF. Stále více přitahuje obchodní účastníky, přičemž generální ředitelé se zapojují do diskusí na vysoké úrovni a společnosti prezentují svou práci na výstavě Summit nebo sponzorují akci. V rámci summitu se koná výroční zasedání představenstva ITF Corporate Partnership Board.
Témata summitu pečlivě připravuje sekretariát ITF pod vedením členských zemí a po konzultaci se zúčastněnými stranami. Výzkumná jednotka ITF podporuje summit aktuálními analýzami a předsummitový výzkumný den je organizován s předními institucemi, aby poskytl špičkový akademický vstup do debaty na summitu. Vedlejší akce pořádané partnerskými organizacemi ITF se konají během summitu a v jeho okolí, což umožňuje větší příležitosti pro prezentace nedávné práce a dialog o klíčových otázkách doplňujících téma summitu.

Ministři v minulosti přijali ministerskou deklaraci týkající se tématu summitu a také udělili cenu ITF pro mladý dopravní výzkum roku.

Podrobnosti

Zahájení:
18 května @ 8:00
Ukončení:
20 května @ 17:00
Rubriky Akce:
,
https://2022.itf-oecd.org/

Pořadatel

International Transport Forum
Telefon:
+33 1 73 31 25 00
E-mail:
contact@itf-oecd.org
View Pořadatel Website

Místo konání

Leipzig Germany
Lipsko, Německo + Google Mapa