GLP
GLP
Načítám Akce

« Všechny Akce

SITL Europe

17.3.2022 @ 8:00 - 19.3.2022 @ 17:00

|Recurring Akce (zobrazit vše)

An event every year that begins at 8:00 on day 17 of Březen, repeating until 31.12.2029

SITL je nezbytným dílem ve skládance akcí v odvětví dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce. SITL zahrnuje všechny produkty a služby pro přepravu zboží a logistický řetězec. Na události jsou zastoupeny různé oblasti nákladní expertízy: modální doprava (silniční, námořní, železniční) a specializované (teplotně řízené, nebezpečné zboží, městské atd.), Informační systémy / RFID (software TMS a WMS) , infrastruktura, nemovitosti, dopravní prostředky (pohonné hmoty, palubní systémy, pneumatiky) atd. SITL společně se společností Intralogistics Europe nabízí vysokou koncentraci logistických poskytovatelů a uživatelů dopravy z průmyslu, obchodu a distribuce.

Nadcházející událost představí interaktivní oblast – Smart Demo společnosti SITL, což je prostor určený pro demonstraci inovativních řešení v reálných podmínkách, který je přístupný všem vystavovatelům. Nová vesnice „Startup“ se bude nacházet hned vedle, zatímco Intralogistics a Next Generation dopravy obsadí prostory po vchodu do výstavy. Stejně jako v roce 2018, kdy událost měla zvláštní událost od Amazonu o její logistické strategii, bude SITL 2019 budován kolem významných hráčů, kteří vyvíjejí tvůrčí postupy v logistických přístupech.

Web: http://www.sitl.eu/

Lístky: Zdarma se zvacím kódem jinak  od€61 (online) do €91 (na akci). Více informací na: https://badge.sitl-intralogistics.com/en/visitor.htm

 

Podrobnosti

Zahájení:
17.3.2022 @ 8:00
Ukončení:
19.3.2022 @ 17:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.sitl.eu/en/home/

Místo konání

Výstaviště Villepinte
ZAC Paris Nord 2
Villepinte, 93420 Francie
+ Google Mapa

Odpovězte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 © eLogistika.info