Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SpeedCHAIN

6.11.2019 @ 8:00 - 7.11.2019 @ 17:00

|Opakující se (Vidět vše)

One event on 9.12.2020 at 8:00

Motto ročníku 2020:
LOGISTIKA: DIMENZE UDRŽITELNOSTI

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy.

Letos se uskuteční již 15. jubilejní ročník, který bude reagovat na změny, které s sebou přináší post-koronavirové období.

Logistika zcela mění svou tvář a vy můžete být u toho !

 

Preventivní hygienická opatření 2020:

Celá konference letos proběhne za přísnějších hygienických podmínek, které mají zajistit zdraví a bezpečnost všech účastníků. Počet osob na akci nepřekročí vládou povolený limit, registrace bude po naplnění tohoto limitu okamžitě ukončena.
Před zahájením konference i v jejím průběhu budou prováděna nadstandardní hygienická opatření v areálu – dezinfekce ploch, klik, zábradlí a dalších míst, kterých se běžně dotýkají ruce návštěvníků.
Před vstupem účastníků do vnitřních prostor areálu bude provedeno měření tělesné teploty profesionálním snímačem.
Vzhledem k tomu, že je aktuálně zavedeno povinné nošení ochranných prostředků dýchacích cest ve vnitřních prostorách, budou na místě pro účastníky zdarma k dispozici jednorázové roušky poskytnuté organizátorem konference společností Reliant.
Na místě budou instalovány v dostatečném počtu dezinfekční gely na ruce, které mohou v průběhu konferenčního dne účastníci volně využívat pro důkladnou hygienu rukou.

 

O akci

 

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 700 logistických osobností.
Jejím posláním je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.
Konference je produktem skupiny RELIANT Group, představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku.
Konference je simultánně tlumočena ČJ/AJ a je určena především vrcholovým manažerům českých a nadnárodních providerů logistických služeb, dopravcům, Supply Chain managerům, IT specialistům, konzultantům, představitelům státní správy, zástupcům akademických institucí a logistikům z obchodní a výrobní sféry.
Nedílnou součástí programu je i slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous.

 

Cílové skupiny

 

Jak vyplývá z obsahové náplně, konference je určena jasně definované skupině profesionálů odpovědných za efektivní fungování výrobních, obchodních a logistických procesů. Dvojjazyčnost celé akce umožňuje zacílit kromě česky mluvících odborníků i na vrcholové zahraniční manažery působící jak v ČR, tak i v ostatních zemích regionu střední a východní Evropy.

  • Stále větší podíl na výsledné cílové skupině mají vrcholoví manažeři výrobních a obchodních společností
  • Druhou významnou skupinu tvoří představitelé firem poskytujících profesionální logistický servis
  • Třetí významnou skupinu tvoří představitelé dopravních a spedičních společností
  • Čtvrtou početně významnou skupinu tvoří dodavatelé techniky a technologií pro moderní (vysokozdvižné vozíky, regálové systémy, transportní systémy, EZS, WMS, …)
  • Poslední skupinu tvoří představitelé akademické sféry, státních institucí, výzkumných organizací, poradenských firem, atd.

 

Podrobnosti

Zahájení:
6.11.2019 @ 8:00
Ukončení:
7.11.2019 @ 17:00
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
http://www.speedchain.eu/cz/

Pořadatel

Reliant Group
Telefon:
+420 604 843 323
E-mail:
padevetova@reliant.eu
View Pořadatel Website

Místo konání

Břevnovský klášter
Markétská 28/1
Praha 6, 169 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 220 406 111
View Místo konání Website