Seznam
Načítám Akce

« Všechny Akce

WOF EXPO 2021

6 října - 8 října

WOF Expo je inovatívne B2B podujatie zamerané na vytváranie nových obchodných príležitostí a partnerstiev v regióne „Novej Európy“, ktoré spája celý dodávateľský reťazec. Každý rok sa bude sťahovať do iného mesta v rámci krajín strednej a východnej Európy. Podnikanie v post-Covidovej dobe ukáže, že prosperovať budú najmä spoločnosti, ktoré sa najlepšie prispôsobia novým výzvam a my veríme, že toto podujatie bude hnacou silou na naštartovanie nových obchodných príležitostí po zložitom ekonomickom období spôsobenom COVID-19.

WOF EXPO je unikátna obchodná platforma, ktorá spája prepravcov, maloobchodníkov, veľkoobchodníkov, dovozcov a vývozcov z dôležitých priemyselných odvetví, ako sú mobilita, zdravotníctvo, letectvo, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, energetika a ďalšie, s poskytovateľmi riešení dodávateľského reťazca, ktoré nájdete s WOF Expo pod jednou strechou. WOF EXPO prináša špičkové networkingové nástroje, ktoré pre účastníkov vytvoria množstvo obchodných príležitostí.

 

Program události:

V dňoch od 6. – 8. októbra 2021 sa v bratislavskej Inchebe uskutoční 3-dňové inovatívne podujatie WOF EXPO, ktoré spája celý dodávateľský reťazec.

Na KONFERENCII sa počas troch dní predstaví viac ako 150 TOP spíkrov z celého sveta. Program WOF EXPO je postavený na piatich základných pilieroch: Digitalizácia, Inovácie, E-Commerce, Green Deal, a Start Upy.

Najlepší z rôznych sektorov môžu získať prestížne ocenenie hneď v deviatich kategóriách počas WOF Awards Gala. Hlasovať môžete už teraz.

 

Podrobnosti

Zahájení:
6 října
Ukončení:
8 října
Rubrika Akce:
View Akce Website

Pořadatel

WOF Group, s.r.o.
Telefon:
+421 910 523 602
E-mail:
lucia.sutajestokova@wofexpo.com
View Pořadatel Website

Místo konání

Incheba EXPO
Viedenská cesta 3
Bratislava, 851 01 Slovensko
+ Google Mapa
Telefon:
+421 2 6727 1111
View Místo konání Website

Odpovězte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 © eLogistika.info