[quote]Druhá vlna programu AlzaVenture otevírá dveře dalším originálním nápadům. Projektům s akceleračním potenciálem nabízí Alza podporu mentorů, know-how i potřebnou finanční investici.[/quote]

Projekt AlzaVenture byl spuštěn v létě loňského roku. „Z padesáti došlých projektů jsme vybrali deset nejzajímavějších, se kterými jsme pokročili v jednáních. O investici jednáme se třemi finalisty. Celková suma investic v prvním kole by mohla dosáhnout desítek milionů,“ uvádí Jan Sadílek, startupový koordinátor Alzy.

Cílíme na projekty s růstovými ambicemi, které potřebují investici. Podpora může směřovat do IT oblasti, marketingu, obchodu nebo logistiky. Nabízíme nejen tolik potřebné finance pro další rozvoj, ale také vlastní know-how, kancelářské prostory a zkušenosti,“ doplňuje Sadílek.

V druhém kole si Alza připravila velkou porci investic, když vyčlenila 200  milionů Kč a je připravena podpořit i začínající společnosti, které nemají hotový produkt, ale mají zajímavý nápad s potenciálem do budoucna.

Tým AlzaVenture se skládá z desítky mentorů, kteří poskytnou účastníkům programu odborný pohled do vývoje, logistiky, marketingu, mobilního a webového vývoje a financí nejúspěšnějšího e-shopu v České republice a na Slovensku.

Nápady a nabídky spolupráce mohou zájemci směřovat na e-mailovou adresu venture@alza.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno