<img src="/wp-content/uploads/2016/09/eurologport-1200x150-cz.jpg" alt="Alternativní obrázek" >

O autorovi

Pavlína Čurdová

Redaktorské činnosti se začala věnovat při svém studiu na vysoké škole. Po úspěšném ukončení studia se redaktorství nadále věnovala v online médiích, například v online zpravodajském deníku PressExpress.eu. Pro zpravodajský portál eLogistika.info začala pracovat v březnu 2014 na pozici redaktorky. Od září 2014 se stala šéfredaktorkou portálu eLogistika.info a usiluje o to, aby na eLogistice.info vše klapalo tak, jak má. Během let 2008 až 2013 absolvovala bakalářské a následně magisterské studium na Západočeské univerzitě v Plzni, kde na Filozofické fakultě, katedře Politologie studovala Mezinárodní vztahy. Obor mezinárodní vztahy se může zdát poněkud vzdálený od logistiky, ale opak je pravdou. Obor logistiky je natolik široký, že prostupuje mnoha jinými obory.

Související články

3 komentáře

 1. 1

  Tomáš Štědrý

  Dobrý den, v pondělí 12.3. jste mi poslali SMS zprávu s tím, že mi bude doručena zásilka v čase 11.10 – 13.10 hod. Čekal jsem do 15.10 hod a ne jen že řidič nepřijel, ale ani mi nikdo nevolal. Byl jsem doma a čekal úplně zbytečně. Operátorka z depa mi řekla, že čas je jen orientační. Super, ale to už v té SMS nebylo. Pokud mi nebude doručena zásilka zítra do 10.30 hod (další čas si blokovat nenechám) tak tuto vraťte odesilateli a on mi ji pošle jinou službou. Vzhledem k tomu že i minulá zásilka mi přišla až po urgenci a až za pět dnů!!! od vaší sms s dnem a časem doručení, tak budu informovat své dodavatele, aby mi vaší službou nic neposílali.
  Tomáš Štědrý Masarykova 821 Kolín 280 02.
  V případě, že se nepodaří zásilku zítra doručit na uvedenou adresu, tak mne již nekontaktujte a zásilku vraťte k odesilateli. Již jsem ho informoval o stavu a kvalitě vašich služeb.

  S pozdravem Tomáš Štědrý

  Opověď
 2. 2

  Tomáš Štědrý

  Já se tedy také nenudím a to díky společnosti Geis. Pan Martin Jelínek obchodní manager GP mi napsal e-mail, kde mne ujistil, že dnes bude zásilka doručena. Nikdo mne od té doby nekontaktoval a zásilka opět nepřišla. Tímto neděkuji společnosti Geis za služby které pouze slibuje, ale už nevykonává. Ztráta času pro všechny kdo se rozhodnout řešit dopravu prostřednictvím této společnosti.
  „Dobrý den.

  Mluvil jsem přímo s vedoucím depa MOD. Zítra doručíme.

  S řidičem bude zahájeno interní řízení, kde mu bude vysvětleno co ho čeká v případě, že se situace bude opakovat.

  Martin Jelínek

  Obchodní manažer GP“

  Opověď
 3. 3

  Šárka Vajnerová

  Dobrý den, 3.5.jste přebrali mou zásilku č.7535000067110 v Uherském Hradišti, 4.5. jste ji předali na depo v Ostravě, dnes je 10.5. a na svou zásilku stále čekám, po urgenci u operátorky mi řekla, že to chápe a doručování bude probíhat v následujících dnech, prosím Vás co to znamená?
  Já jsme Vám za přepravu zaplatila bezmála 300 kč, myslíte, že je to v pořádku? Já teda myslím, že určitě ne a Ti, kteří tuto službu mají na starosti , nemají na svém místě co dělat. Mimo jiné žádná komunikace nebo snaha o vysvětlení, abych nezapomněla operátorka mi řekla, že si pro tu zásilku mám zajet sama. Žádám o nápravu a e-shop jsem již srozuměla o tom s kým spolupracuje, prý jste kurýrní služba…..

  Opověď

Odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2018 © eLogistika.info