Zdroj: Syba.cz

[quote]Společnost Kluge je firma s téměř 100 letou tradicí. Patří k předním výrobcům ve zpracovatelských technologií horké ražby i lepících strojů. Skládací a lepící stroj OmniFold 3000 patří do skupiny plně automatizovaných lepiček modulárního typu, které byly vyvinuty především pro segment packagingu a komerčních tiskáren.[/quote]

Omnifold 3000 je vhodná pro skládání produkce z materiálů o plošné hmotnosti 60 – 660g/m2. Pracuje s rozměry archů od 121 x 96 mm do 762 x 812 mm. Svou konstrukcí se uplatní především v komerčních tiskárnách či u výrobců skládatelných obalů.

Rychlá příprava

OmniFold obsahuje řadu funkcí, které přispěly ke zvýšení produktivity a lepičku posunuly na kvalitativně vyšší úroveň. Lepička se vyznačuje konstrukční robustností ve spojení s vysokou spolehlivostí a výkonem. Řada vylepšení přispěla k celkové optimalizaci chodu, především zkrácení přípravných časů.

Modularita konstrukce

Lepička je díky modulárnímu konceptu sestavitelná či rozšiřitelná přesně na míru zákazníkova řešení. Ovládání lepičky je synchronizováno přes dotykovou obrazovku. Posun vyseknutých polotovarů v procesu skládání a lepení je realizováno vakuovým systémem.

Autor: Jana Žižková – Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno