[quote]Ve společnosti Servisbal OBALY bylo vyvinuto skupinové balení pro přepravu řídících tyčí typu C-EPS pro společnost JTEKT do standardního obalu 4G, který pojme 2 patra fixací po 5 ks na patře. Jednotlivá patra fixace jsou vyrobena z kvalitní pětivrstvé vlnité lepenky, kterou lze opakovaně použít a zároveň je plně recyklovatelná. Ve všech ohledech nahrazuje původní tvarovanou plastovou fixaci.[/quote]

Bez lepení

Balení neobsahuje žádné lepení ani šití, a proto je možné ho dodávat v plochém stavu k zákazníkovi, čímž se šetří náklady na dopravu a skladování. Kompletaci zjednodušují navádějící vypichovací znaky a různě tvarované proseky, které zároveň usnadňují vylupování odpadu při výrobě. Fixace přesně kopíruje tvar výrobku a podepírá ho pouze na 4 určených místech. Ostatní místa jsou citlivá na kontakt (kabely, konektory, plastové i kovové “brackety“), proto jsou pro ně vytvořeny dostatečné ochranné zóny. Vkládání výrobků do fixace je velice jednoduché díky otevřené konstrukci patra zajišťující snadný přístup ze všech stran. Autorem konstrukce je Marek Sekula, Dis.

OBAL ROKU 2015

Skupinové balení pro přepravu řídících tyčí typu C-EPS získalo ocenění OBAL ROKU 2015.Ocenění převzal konstruktér  Marek Sekula, Dis. během slavnostního ceremoniálu moderovaného Janem Pokorným v rámci obalové sekce konference SpeedCHAIN dne 4.11.2015 v Břevnovském klášteře v Praze.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno