Zdroj: LinkedIn

[quote]Velkoformátový tisk potravinářských obalů při vysokých rychlostech, levnější potiskované materiály a větší povědomí o kvalitě a bezpečnosti si žádají speciální skladbu tiskových barev. Proto nadnárodní výrobce tiskových barev Hubergroup nahradil od 1. ledna 2017 svou osvědčenou sérii NATURA GA nejnovější sérií MGA NATURA, jež vyniká značně vylepšeným chováním při tisku a uspokojuje všechny požadavky největších výrobců potravin.[/quote]

Je vhodná pro výrobu potravinářských obalů s velmi dobrými organoleptickými vlastnostmi, obzvlášť pokud rychle následuje dokončující zpracování. Všechny složky barvy procházejí posuzováním a výrobní proces je předmětem důkladných kontrol a dozoru, což znamená, že MGA NATURA obsahuje pouze látky, které buď nemigrují nebo byly schváleny pro kontakt s potravinami.

Vlastní přísné MGA pokyny Hubergroup zajišťují, že barvy jsou vyrobeny v souladu s normami správné výrobní praxe (GMP) a při zohlednění všech relevantních požadavků na potisk potravinářských obalů. Tato speciální MGA záruka hubergroup bude v budoucnu platit pro všechny systémy barev k potisku potravinářských obalů. Majitelé značek a tiskárny pak budou mít jistotu, že do výrobního procesu neproniknou žádné nečistoty ani nežádoucí substance.

MGA NATURA budou v nabídce jako procesní barvy, jako přímé barvy podle klasických vzorníků a na objednávku jako přímé barvy podle korporátních manuálů.

Pro MGA NATURA platí stejná záruka hubergroup MGA jako pro všechny ostatní série barev k potisku potravinových obalů.

Zdroj: Packaging

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno