Zdroj: Archiv

[quote]Děčínské logistické firmě BOHEMIA CARGO s.r.o. se daří realizovat své strategické cíle a zvětšuje svůj podíl na východních trzích. Cílem této strategie je mj. rozvoj přepravních služeb na vybraných relacích, k nimž v první fázi mj. patří i teritorium Ruska a Ukrajiny.[/quote]

„Víme, že zajišťovat dopravu do tohoto teritoria dnes není jednoduché, ale naše služby jsme zvyklí rozvíjet ne podle jednoduchosti, ale podle toho, co si přeje náš zákazník,“ říká Jiří Šindler, obchodní ředitel společnosti.

Díky zvýšené specializaci na tento region se Bohemia Cargo meziročně podařilo z téměř nuly realizovat v průběhu měsíce dubna okolo stovky přeprav ruským směrem. Většina poptávek se týká evropské části Ruska. Přes nepopiratelné problémy, a to jak bezpečnostní, tak provozní a politické, chtějí v Bohemia Cargo ve zvolené cestě dále pokračovat a přepravní relaci dále rozvíjet.

Věříme, že nynější politická krize nepotrvá věčně. Po jejím odeznění se rozběhne zase normální obchodní výměna a tím naroste poptávka po přepravách tímto směrem,“ dodává Jiří Šindler.

Nevyhnutelnou podmínkou realizování zakázek v dané oblasti je pojištění odpovědnosti pro tuto oblast, pojištění odpovědnosti najatého dopravce a nejlépe i pojištění přepravované zásilky. Současně se firma snaží přepravovat méně rizikové a méně atraktivní zboží. „Dodavatele-dopravce velmi pečlivě vybíráme a většinou se jedná o dopravce z Ruska, Běloruska nebo Ukrajiny,“ zakončuje Jiří Šindler z Bohemia Cargo s tím, že tito dodavatelé jsou cenově výhodnější a zákazníkům je možné nabídnout službu v odpovídající kvalitě za přijatelnou cenu.

Zdroj: Bohemia Cargo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno