[quote]Že bývá třetí kvartál pro mnohé firmy nevýrazný? V děčínské logistické společnosti BOHEMIA CARGO to rozhodně neplatí. Společnost naopak zaznamenává výrazný růst ve všech svých činnostech.[/quote]

Ve třetím čtvrtletí letošního roku tržby vzrostly až o 6,5 % oproti stejnému období v loňském roce. Stejně tak zaznamenali značný nárůst zásilky, kdy Bohemia Cargo přepravila od začátku roku 45 000 zásilek. Podle předpokladů se očekává, že do konce roku společnost dosáhne hranice 60 000 přepravených zásilek. Podobně se daří i logistickým a skladovacím službám, ve kterých společnost registruje stále se zvyšující poptávku.

Podle slov obchodního ředitele Jiřího Šindlera, společnost eviduje více jak 5 milionů paletodnů, což je dokonce o 17 % více než v loňském roce. Přestože společnost Bohemia Cargo v nedávné době navýšila svou skladovací kapacitu o dalších 8 000 m2 skladovací plochy, s rostoucí poptávkou musí společnost neustále řešit nedostatek prostoru.

Velký nárůst poptávky po logistických službách přičítáme zejména celkovému oživení ekonomiky, přičemž by naše výsledky mohly být ještě lepší, kdybychom nebyli limitování kapacitními možnostmi,“ dodal Jiří Šindler.

Společnost se z tohoto důvodu rozhodla pro investice do posílení vlastních kapacit, a to v obou hlavních oblastech činnosti.

Jiří Šindler přiblížil: „Již v letošním roce jsme investovali do nákupu vlastních dopravních prostředků a do modernizace skladových provozů. V tomto trendu bychom chtěli rozhodně pokračovat i v příštím roce. Předpokládáme, že ekonomický růst ještě nějaký čas potrvá a tak je posilování kapacity nevyhnutelné.“

Zdroj: Bohemia Cargo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno