Zdroj: Archiv

[quote]Děčínská logistická společnost Bohemia Cargo od června rozšíří své skladovací kapacity. Rodinná společnost dlouhodobě zaznamenává rostoucí poptávku po svých službách a stávající prostorové kapacity začaly být nedostačující.[/quote]

Od června bude společnost využívat nové prostory v Přestanově u Teplic. Jedná se o strategicky místo, jelikož je zde výborné spojení na dálnici D8 a tedy přímé spojení do Prahy nebo do Německa.

Obchodní ředitel Jiří Šindler nám vysvětluje, z jakých důvodů se pro rozšíření kapacit společnost rozhodla. „K tomuto kroku jsme přistoupili z několika důvodů. Jednak tím řešíme současný nedostatek skladovacích prostor pro zboží svých stávajících zákazníků a současně chceme oslovit zákazníky z oblasti Teplicka a také využít výhodnost lokality poblíž dálnice D8 poblíž silničního přechodu do sousedního Německa. Naším cílem je vytvořit alternativu k nově budovaným logistickým centrům v okolí Žďárku a Knínic. Protože se jedná o starší rekonstruovaný objekt, dokážeme zde nabízet srovnatelné logistické služby za výhodnějších cenových podmínek, než budou schopni nabídnout kolegové v nově vybudovaných developerských objektech“.

Skladové prostory v Přestanově budou mít rozlohu 5000 m2 a budou tak nabízet kapacitu 8000 paletových míst. Samozřejmostí budou nabízené kompletní služby, které se ponesou v duchu filozofie firmy – plně přizpůsobeny požadavkům zákazníků.

 „Přáním zákazníka se řídíme od založení firmy a nikdy jsme toho nelitovali“, dodává Jiří Šindler.

Společnost Bohemia Cargo v současné době disponuje skladovacími prostory nacházející se v Děčíně, Ústí nad Labem, Praze a Brně, a to o celkové kapacitě 30.000 paletových míst. Společnost kromě aktuálního rozšíření skladových kapacit v Přestanově plánuje začátkem příštího roku navýšit kapacitu o dalších 8.000 paletových míst v nově vybudovaném logistickém centru na Mostecku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno