[quote]Bez ohledu na to, zda přihlašovaný exponát uspěl u odborné poroty a tím získal ocenění OBAL ROKU, rozhodl se Obalový institut Syba, organizátor soutěže, udělit Cenu sympatie exponátům, jejichž tvůrci využili nové metody, nové přístupy, netradiční až šokové změny či nápady. V roce 2016 tuto cenu získal exponát, který může evokovat i otázku, o jaký obal se to vlastně jedná.[/quote]

WC závěs Blue marine

WC závěs Blue marine ve tvaru parníčku určený pro intenzivně vonící a barvící tuhou náplň, která zároveň čistí a odstraňuje vodní kámen v toaletě. Je to WC závěs, svým způsobem dávkovací obal na tuhou chemickou látku, která se průtokem splachovací vody rozpouští a působí na vnitřní povrch záchodové mísy. Předností tohoto závěsu kromě tvaru je i posuvný háček, který se přizpůsobí téměř všem toaletám. Toto řešení ocení zejména pánové, u nich parníček může na toaletě zvýšit pozitivní pocity.

Styl, družstvo pro chemickou výrobu

Styl, družstvo pro chemickou výrobu vsadilo na partu mladých tvůrců, kterou koordinuje Kateřina Jedličková. Tým tvoří Perla Kratochvílová a Marek Baláž, autoři konstrukce a Pavel Podhradský, autor designu. Jistě je sympatickým počinem, že před výrobou cenově nákladné vstřikovací formy, tvůrčí skupina využila 3D tiskárnu, aby vyrobila funkční model. Díky modelu si může ověřit jak technickou stránku projektu, tak i marketinkový potenciál nového řešení.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno