[quote]Společnost Clariant je známým výrobcem z oboru speciální chemie. Inovativní produkty této společnosti jsou využívány mnohými sektory, včetně výroby plastů či tiskových barev. První říjnový týden na CPhI Worldwide v Barceloně společnost presentovala nový typ materiálu, který nabízí využití zvláště v oblasti farmacie.[/quote]

Společnost Clariant má na 5 kontinentech více než 100 závodů, ve kterých zaměstnává cca 23 000 lidí. Zabývá se především výrobou barviv, pigmentů, pomocných chemikálií pro textilní, pigmenty a aditiv pro plasty, nátěrové hmoty, tiskové barvy atd. V portfoliu nechybí ani další pigmentové a aditivní koncentráty pro průmysl.

Průhledný a bezpečný PEG

V Barceloně společnost presentovala nový typ vysoce průhledného PEG, který má ambice především ve využití pro výrobu farmaceutických produktů. Polyglykol se vyznačuje vysokou čistotou produktu, rozpustností ve vodě a toxikologickou bezpečností. Výrobek má potřebné certifikáty (DMF,CEP).

Přísná kritéria pro oblast Pharma splněna

Farmacie má přísná a velice specifická pravidla a kritéria pro výrobu léčiv i jednotlivé typy balení a PEG je vzhledem ke svému složení i vzhledu pro tuto oblast správnou volbou. Poskytuje konzistentní a bezpečné řešení v široké škále aplikací.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno