[quote]Mezinárodní poskytovatel logistických služeb DB Schenker otevřel v okolí Brna, konkrétně v obci Blučina, další ze svých moderních skladových terminálů. Strategická poloha nové pobočky je ideální pro zásobování celé České republiky, stejně jako i dalších zemí střední Evropy.[/quote]

Firma investovala 5 mil. eur do nového skladu kategorie A+. Sklad má rozlohu více než 8 500 metrů čtverečních a nachází se v CTParku Blučina, v blízkosti dálnice D2. Díky své poloze je velmi dobře napojen na dálniční síť a může tak sloužit jako distribuční centrum pro klienty v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku.

„S kapacitou až 5 500 paletových míst, certifikací HACCP pro bezpečnosti potravin a nejlepším bezpečnostním systémem pro skladování vysoce hodnotného a citlivého zboží, je to jeden z našich nejmodernějších a nejlépe vybavených skladů. Bude zde pracovat až 70 zaměstnanců,“ říká Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker v České republice.

Tato oblast je cross-dock sklad o rozloze 2 545 metrů čtverečních s 29 hydraulickými rampami. V logistickém skladu o výšce 10 metrů je dalších osm ramp.

Díky nonstop provozu může být zboží během hodiny a půl kdykoliv dodáno do Vídně a během necelých dvou hodin do Prahy. Do Ostravy zboží dorazí do jedné hodiny a do Bratislavy trvá cesta hodinu a čtyřicet minut.

Po otevření tohoto nového skladu DB Schenker pokračuje v rozšiřování svých skladových ploch, ve zlepšování služeb a zvyšování kapacity své dopravní sítě v České republice.

Zdroj: eurologport

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno