[quote]Společnost DEKRA CZ zve ZDARMA na jedinečnou exkurzi na mobilním simulátoru, který je v České republice unikátem.[/quote]

Simulátor je určen pro školení profesionálních řidičů nákladních vozidel a autobusů. Jeho srdcem je reálná kabina tahače umístěná na pohyblivé hydraulické plošině, která má místo skel projekční plátna, na která je promítáno okolní prostředí. Simulátor umožňuje využít virtuální prostředí pro nácvik jakýchkoliv krizových situací v provozu bez rizika újmy na zdraví nebo škody na majetku.

Akce proběhne ve středu 11. května 2016 na Venkovní ploše před Vstupní halou I v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to v rámci Souboru jarních průmyslových veletrhů (www.prumysloveveletrhy.cz)

Pro návštěvu simulátoru je nutné se zaregistrovat zde:  http://forlogistic.cz/program?nl_id_list__event_type=7700, přičemž je potřeba si zvolit časové rozmezí, jelikož akce probíhá od 9.00 do 17.00 hod. celkem po 40 minutách/exkurze. Po registraci Vám  dorazí na e-mail elektronická pozvánka, kterou si prosím vytiskněte, bude Vám  sloužit jako vstup na exkurzi.

Využijte této jedinečné příležitosti, kterou Vám nabízíme zcela ZDARMA při registraci do pondělí 2. 5. 2016.

POZOR: Pro vstup do areálu PVA EXPO PRAHA  využijte následující odkaz na registraci čestné vstupenky: http://forindustry.cz/vystavovatel/voucher?v=13fea9112c1ad0a5afc339bf2ee140f1

Zdroj: DEKRA CZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno