[quote]Již druhý ročník veletrhu Den české logistiky se uskutečnil 21. dubna v Praze. Akce se konala v rámci celoevropského projektu European Supply Chain Day a představila se na ní řada firem z oblasti dopravy, logistiky a mnoha souvisejících oborů.[/quote]

Veletrh uspořádala Česká logistická asociace a organizačně ho zajištovala společnosti RELIANT. Na podpoře evropské logistiky se při Dni české logistiky podílelo 36 veletržních partnerů. O stručné hodnocení letošního ročníku Dne české logistiky jsme požádali prezidenta pořádající České logistické asociace Prof. Ing. Václava Cempírka, Ph.D.

Jak hodnotíte druhý ročník Dne české logistiky České logistické asociace?

Retailová pasáž hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na pražském letišti Václava Havla letos přivítala bezmála 300 návštěvníků, na které vedle výstavních stánků čekal také bohatý odborný doprovodný program. Účastníci získali jedinečnou možnost nahlédnout do aktuálního dění v dopravě a logistice a seznámit se s řadou úspěšných řešení i nejmodernějších technologií v oboru. Já osobně považuji celou akci za velmi zdařilou a zájem české logistické veřejnosti, stejně tak jako zájem českých i globálních partnerů celé akce, za důkaz o tom, že akce tohoto typu na českém trhu chyběla.

DCL 379

Jak zapadl Den české logistiky do celoevropského European Supply Chain Day 2016?

V rámci všech evropských asociací sdružených v rámci European Logistic Association se evropského dne logistiky zúčastnilo na 40,000 lidí, kteří se stali součástí 458 nejrůznějších akcí ve 23 evropských zemích. Jsem přesvědčen, že 36 zapojených firem a na tři stovky účastníků v České republice je velmi pěkná bilance, která svědčí o tom, že logistika je v našich podmínkách aktivním a atraktivním oborem a že Česká logistická asociace a její členové jdou v tomto smyslu správným směrem.

Jak hodnotíte prezentaci partnerů Dne české logistiky 2016?

Mezi vystavovateli nechyběly společnosti Bohemiakombi, Kalmar, EWT, EPAL, ESA logistika, Linde Material Handling, ČSOB Leasing, Tamtron, GS1, BITO, SATUM, IBG, CTP, OLTIS, ICZ, 108 AGENCY, Proman, SSI Schäfer, Newled, odborné školy a řada dalších. Bohatý doprovodný program zahrnoval panelovou diskusi na témata Intralogistika a její místo v dodavatelském řetězci, seminář Evropské paletové asociace EPAL o paletovém hospodářství a interaktivní workshop zaměřený na moderní obalové materiály a technologie a práci.

Řada aktivních prezentací se odehrávala přímo na stáncích. Právě úroveň jednotlivých expozic mě velmi mile překvapila. Většina vystavovatelů si dala skutečně velkou práci s prezentací portfolia nabízených výrobků a služeb. K vidění byly skutečně důmyslné stánky, které nabízely možnost velmi podrobně nahlédnout do podstaty nabízených řešení. Jsem skutečně moc rád, že již druhý ročník Dne české logistiky jasně svědčí o tom, že firmy vnímají tuto akci jako plnohodnotný veletrh se vším, co tato forma prezentace a setkávání s širokou logistickou veřejností nabízí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno