[quote]Skupina Schumacher Packaging vyrábí obaly z vlnité lepenky a z lepenky s otevřenou vlnou, kterou ihned začala potiskovat nejmodernější tiskovou technikou – digitálním tiskem. Největší výrobce dárkových obalů v Německu přichází na trh s inovativní novinkou pro podzim 2016/17.[/quote]

Rozmanitější možnosti tvarování vyplývají z nové tiskové techniky jak pro dárkové obaly ale také pro prodejní a přepravní obaly.

„Otevřená vlna se nechá přímo a kvalitně potisknout novou digitální tiskovou technikou,“ říkají obaloví specialisté skupiny Schumacher Packaging, „především pro oblast dárkových obalů je to průlomová inovace.“

Prostřednictvím nové digitální technologie tisku je možno rozdělit velká množství na individuální části a potisknout je velkou rychlostí. Jsou možné i jemné a detailní obrazové motivy. Také zakázkové motivy je možno tisknout na otevřenou vlnu.

Lze využít všechny možnosti individualizace digitálního tisku. Bezkontaktní inkoustový tisk nekomprimuje vlnu, která zůstává funkčně i vizuálně zachována. Tiskový obraz je fantastický a kvalitou se blíží ofsetu. Inovativní technologie přináší nové náklady šetřící možnosti pro design značkových obalů.

Zdroj: Packaging

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno