[quote]Na čínském mezinárodním Sino-Label 2017, který proběhne první tři březnové dny, vedle konvenčních tiskových řešení, výroby a dokončovacího zpracování, bude hojně zastoupen i digitální tisk. Dnešní výroba etiket se vyznačuje velkou variabilitou dat v kombinaci s nižšími, ale o to častějšími zakázkami. S tímto trendem digitální tisk velmi vhodně koresponduje.[/quote]

Podle zprávy WiseGuyReports trh s etiketami v Asijsko-Pacifické oblasti (především v Číně a Indii) neustále vzrůstá. Finanční růst se v této oblasti předpokládá z 12 412 miliard US dolarů (rok 2015) na 18 306 miliard US dolarů (rok 2021).

Digitální tisk v roli hlavní hvězdy

Na výstavišti nebudou chybět známí asijští výrobci digitálních strojů jako např. Founder, Arojet, Trojanjet, Shield, Dugao Photo, Sonicjet, Brotech atd. Che Fung Hong Kong zastupuje na trhu společnost Xeikon a nové modely (především Xeikon 3000 , ale i 3300, 3500 atd.) modely této společnosti budou presentovány i ve veletržním komplexu v čínském Guangzhou. TrojanJet přiveze na výstaviště výkonné ink jetové stroje Trojan 2 a Trojan3, vč. smart robotických řešeních.

Variabilní data zabraňují padělání

Beijing Founder Electronics Co., Ltd bude presentovat Founder EagleJet K330S, který je vhodný na realizaci variabilních dat, které se dají využít i v segmentu bezpečnostních etiket. Je vhodný na potisk široké škály materiálů – papíru, samolepících substrátů, metalizovaných vrstev i plastů (PET, PVC, PE, PP).

Zdroj: Syba.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno