[quote]Ve středu 17. února 2016 se otevřely brány brněnského výstaviště pro návštěvníky veletrhů EmbaxPrint a Salima. První den zavítalo na veletrhy mnoho návštěvníků. Pro zvýšení komfortu bylo umožněno parkovat i ve vyhrazených prostorech mezi pavilony. V Rotundě proběhlo večer slavnostní zahájení veletrhu za přítomnosti ministra zemědělství, předání ocenění Zlatá Salima a také předání certifikátů Českých cechovních norem. Je smutnou výpovědí o stavu hrdosti výrobců i společnosti, že standardem není kvalitní potravina, ale až potravina viditelně označená jako kvalitní…[/quote]

G1 – Embax

V pavilonu G1 prezentují svoje výrobky a služby dodavatelé obalové techniky a služeb v tomto sektoru. Jádrem jsou výrobci balicích strojů a označovacích zařízení. Ačkoli prezentace obalových nmateriálů je skromnější, nechybí letos Granitol, největší český výrobce polyetylénových fólií. Granitol na své expozici prezentuje dvě novinky:

– odnosné tašky z biopolymeru PLA;

– bariérové laminované fólie.

Logistická společnost Geis využila Embax k prezentaci své obalové divize zaměřené na dřevěné průmyslové a exportní obaly.

Sázka na otáčející rondel z vlnité lepenky (vývoj a výroba  Smurfit Kappa) k prezentaci oceněných exponátů soutěže OBAL ROKU se vyplatila a přitahuje pozornost návštěvníků. Pomalu rotující točna umožňuje exponát si nejen prohlédnout, ale i vzít, detailně si jej prohlédnout a pomazlit se s ním. Cedulky „nedotýkat se“ a „nefotit“ na expozici nenajdete.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno