[quote]Evropská federace výrobců palet a obalů ze dřeva – Fédération Européenne des Fabricants de Palety et Emballages en Bois;  byla založena již rok pro druhé světové válce, v roce 1946. Sdružuje národní asociace na poli obalů z řeziva. Je spravována z holandského Tilburgu.  Plnoprávními členy jsou asociace 14 zemí reprezentující své národní profesní asociace: Itálie, Německo, Spojené království, Švýcarsko, Španělsko, Portugalsko, Rakousko, Švédsko, Francie, Nizozemí, Belgie, Turecko, Litva a Dánsko.[/quote]

FEFPEB struktura

FEFPEB sdružuje národní asociace z oblastí:

– palety;

– lehké dřevěné obaly;

– průmyslové obaly.

66. FEFPEB kongres

Na irský Cork padla volba pro uspořádání 66. kongresu FEFPEB a to ve dnech 28. – 30. 10. 2015. Zelenému ostrovu svatý Petr naděluje nebeské vody s hojností, a tak zatímco v tuto roční dobu máme doma barevný podzim, v Irsku sluníčko střídá temná zamračená obloha a tu opět méně zamračená obloha a chvílemi sluníčko. Přirozeným důsledkem jsou zelené trávníky a množství zelených živých plotů ve stotisícovém Corku (název od irského pojmenování bažiny).

Industrial Packaging

V první den kongresu se uskutečnilo jednání sekce Industrial Packaging, jejíž činnosti se účastní také SYBA, neboť předmětem je tvorba směrnic, doporučení, standardů pro průmyslové a exportní balení. V této pracovní skupině má zastoupení i HPE. Včera byla diskuse nad dokumenty: Stability and safety requisites, Preservation and conditioning a Minimum requirements for industrial packaging.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno