[quote]Česká pobočka společnosti FM Logistic ve spolupráci s White Trans již podruhé podpořila tým zrakově postižených běžců na víkendovém štafetovém závodu Vltava Run (14. – 15. 5. 2016), a to v podobě dvou doprovodných minibusů s řidiči. [/quote]

Minibusy převážely 12 běžců a 12 trasérů, kteří se akce zúčastnili pod záštitou nadace Leontinka, z Prahy na start, a pak z předávky na předávku. Tým uběhl 360 km dlouhý závod ze Šumavy do Prahy za 36 hodin a 38 minut, což je pro srovnání lepší čas, než pátý nejrychlejší ženský tým. Sami organizátoři akce okomentovali neskutečné výkony týmu s tím, že rozhodně nepatřily k nejpomalejším a budily obdiv během celého závodu.

“Ráda bych za celý tým Nadace Leontinka poděkovala FM Logistic a White Trans za skvělou logistickou podporu, bez které by naše účast na extrémním závodu Vltava Run 2016, nebyla vůbec možná. Mohli jsme prožít společně se dvanácti zrakově postiženými běžci a jejich traséry báječný víkend a přes chladné a často i deštivé počasí jsme opět dokázali, že i s hendikepem je možné takto náročný závod zvládnout a dokonce si ho naplno užít,“ uvedla Barbara Hucková, ředitelka nadace Leontinka.

FM Logistic s nadací Leontinka spolupracuje na jejích projektech dlouhodobě. Pravidelně se partnersky účastní adventních koncertů, které nadace organizuje ve spolupráci se zrakově postiženými studenty Deylovy konzervatoře a letošní ročník závodu Vltava Run byl již druhým, na kterém se spolu s White Trans zčásti podílela i organizačně.

Zdroj: FM Logistic

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno