[quote]Společnost Greiner Packaging Slušovice reagovala vstřícně na poptávku zejména výrobců mléčných produktů na hybridní obaly a spustila novou výrobní linku. Tyto materiálově kombinované obaly, například kelímky tvoří tenkostěnný plastový kelímek vložený do pláště z lepenky. Podobně lze dodávat i hranaté dózy či vaničky. Tak se i český a slovenský trh dostává do nového proudu masivního používání hybridních obalů.[/quote]

K3®-H

Na typovou řadu kelímků K2 společnost Greiner Packaging Slušovice navazuje novým produktem nabízeným pod typovým označením K3®-H. Kelímek K3 přináší podobně jako K2 nové možnosti využití velké plochy lepenkového pláště obalu, a to jak vnější tak vnitřní strany tohoto pláště,  k propagaci výrobku, ale také ke komunikaci se spotřebiteli například cestou spotřebitelských soutěží. Ve srovnání s K2 je u K3 zřetelná úspora plastu, zpravidla polypropylénu (PP).

Vyrovnaný poměr convenience a šetrnosti k prostředí

Z pohledu komfortu spotřebitele se jedná o materiálově dobře vyladěný obal. Hliníkové víčko s nánosem svařovacího laku zajišťuje bezpečné uzavření a současně dovoluje snadné otevření zabaleného produktu. Ctitelé šetrného přístupu k prostředí, které nás obklopuje snadno náseky opatřený plášť oddělí od plastového kelímku a tak mohou separátně třídit papírové a plastové obalové odpady.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno