[quote]Společnost IQ Structures  je firma orientovaná na boj proti padělání pro rozmanité obory. Za úspěchy firma vděčí unikátním technologiím, výsledkům výzkumu a schopnosti využívat poslední objevy pro ochranu zájmů klientů. Specialisté IQ Structures patří k nejlepším českým expertům v zabezpečení proti padělání a jsou autory mnoha systémových řešení využívaných nadnárodními korporacemi i lokálními partnery.  Dlouholeté zkušenosti a kvalitní informace z celého světa jim umožňují být v předstihu proti řadě padělatelů.[/quote]

Identifikace pravosti

Technologická vyspělost, originalita a výjimečnost jsou základem bezpečnostních prvků vytvářených IQ Structures tak, že ochrana, kterou poskytují, je v daném okamžiku tím nejlepším známým řešením a to i materiálů a komponent používaných v obalovém průmyslu:

  • papír, plasty, textilie
  • barvy, inkousty, laky, lepidla

IQ Tag

Strojově čitelný pigment IQ Tag je novinkou mezi produkty nabízenými společností IQ Structures. Přítomnost tohoto okem neviditelného aditiva, které se přimíchává do původních materiálů, je detekována na základě infračervené spektroskopie. Pravost lze rychle, jednoduše a jednoznačně ověřit čtečkou přímo v terénu.

Nano a mikro nepadělatelné struktury

„Umíme vytvářet nepadělatelné struktury v rozměrech nano a mikrometrů, dokážeme zajistit sledování výrobku či komponent ve všech fázích výroby i distribuce, jsme schopni předvídat ohrožení paděláním a najít slabá místa v bezpečnosti produkčního řetězce, umíme i ten nejobyčejnější obal změnit v prvek aktivní identifikace produktu a kvalitní ochrany proti padělání.“ říká Petr Franc, expert IQ Structures.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno