<img src="/wp-content/uploads/2016/09/eurologport-1200x150-cz.jpg" alt="Alternativní obrázek" >

O autorovi

Pavlína Čurdová

Redaktorské činnosti se začala věnovat při svém studiu na vysoké škole. Po úspěšném ukončení studia se redaktorství nadále věnovala v online médiích, například v online zpravodajském deníku PressExpress.eu. Pro zpravodajský portál eLogistika.info začala pracovat v březnu 2014 na pozici redaktorky. Od září 2014 se stala šéfredaktorkou portálu eLogistika.info a usiluje o to, aby na eLogistice.info vše klapalo tak, jak má. Během let 2008 až 2013 absolvovala bakalářské a následně magisterské studium na Západočeské univerzitě v Plzni, kde na Filozofické fakultě, katedře Politologie studovala Mezinárodní vztahy. Obor mezinárodní vztahy se může zdát poněkud vzdálený od logistiky, ale opak je pravdou. Obor logistiky je natolik široký, že prostupuje mnoha jinými obory.

Související články

3 komentáře

 1. 1

  Harry Hugo

  Je sice hezké, ze IRU kritizuje, ale raději bych četl, ze žádá vysvětlení nebo ze se s tím neztotožňuje. Kritizovat dokáže každý idiot. Ale kritika, zároveň přinášející řešení, to je to, co mi od IRU chybí. Ze nebudu daleko od pravdy, když napíšu, ze je to stejný spolek inteligentu jako CESMAD?

  Opověď
 2. 2

  Ivan Jabůrek

  Řidič kamionu byl je a bude lovná zvěř pro policii celé Unie

  Opověď
 3. 3

  Marian

  28.1. SEM DOSTAL POKUTU 165 EUR ZA VIEZD DO ZAKAZU NAD 7.5 T POLICISTOVY SEM DAL 170 EUR ALE KTERE SEM VYBRAL Z BANKOMATU ALE 5 EUR MI UZ NECHTEL VRATIT TAK SEM SEL DO AUTA A VYNDAL SEM 15 EUR ABY MI VRATIL TECH 20 EUR A DIVAL SE NAMNE JAKO KDYBYCH SPADNUL Z JAHODY CO PONIM CHCI ,ALE PO DELSI ROZTRZCE MI JE VRATIL ALE DALSICH 5 RIDICU OBRAL O 5 ECKA TAK ZE SI VYDELAL NA BENZIN A DO PRACE JEZDI ZADARMO TEDA ZA NASE PRACHY

  Opověď

Odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2018 © eLogistika.info