[quote]Ten, který funguje – je známý slogan, který používá společnost Kilrock. Tento výrobce je známý především díky širokému portfoliu čistících prostředků pro domácnosti i větší provozy.  Tyto prostředky jsou baleny jak do pevných, tak i flexibilních obalů. V současnosti společnost uvedla na trh nový typ Big-K láhví s bezpečnostními uzávěry.[/quote]

Kilrock je známá a populární značka především ve Velké Británii. Produkty tohoto výrobce se prodávají ve velkých hypermarketech i menších obchodech. Společnost na trhu funguje již od roku 1930. Velký boom společnosti byl již v 70. letech, kdy uvedla na trh čističe proti vodnímu kamenu.

Big – K

V závislosti na typu produktu je pečlivě vybírána nejenom konstrukce obalu či ergonomický, často i bezpečnostní uzávěr, ale především typ obalového materiálu. Náročné požadavky na balení produktu, ale i líbivý vzhled pro zákazníka, splňují nové láhve Big-K lahve ve žluté barvě.

Nový obal od M&H Plastics

Společnost M&H Plastics (RPC Group) splnila svým vývojem a následně výrobou veškeré požadavky zákazníka. Nové 400ml Big-K láhve jsou vyrobeny z HDPE a jsou vybaveny uzávěrem s dětskou pojistkou, která je zárukou bezpečnostního uzavírání či opětného otevírání obalu.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno