Zdroj: 108 Agency

[quote]Jiří Klenk nastupuje do realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY na pozici obchodního ředitele, kde bude odpovědný za budování dlouhodobých vztahů s klienty společnosti, vytváření nových obchodních příležitostí a další rozvoj obchodního týmu v České a Slovenské republice.[/quote]

Jiří Klenk (36) přichází do 108 AGENCY z české pobočky mezinárodní společnosti Linde Material Handling specializující se na odvětví manipulační techniky, kde působil 13 let. Vedl zde tým obchodních zástupců a byl odpovědný především za strategické plánování a dosahování obchodních cílů společnosti. Během této doby získal bohaté obchodní dovednosti a zkušenosti v oblasti logistických řešení a spolupracoval s českými i zahraničními společnostmi z různých oborů podnikání jako například MALL.cz, Alza.cz, DB Schenker, ESA logistika, FIEGE, ČEROZFRUCHT či Stavebniny DEK.

 „Jiří se dlouhodobě pohybuje v průmyslovém segmentu, a má tak velmi blízko k naší činnosti. Kromě péče a rozvoje vztahů s klienty společnosti bude jeho úkolem podpora obchodního týmu napříč jednotlivými odděleními. Věřím, že se nám díky jeho proaktivnímu přístupu a bohatým obchodním zkušenostem podaří posunout naši společnost zase o významný krok dále,“ řekl Jakub Holec, majitel společnosti 108 AGENCY.

Jiří Klenk je absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Hovoří plynně anglicky a svůj volný čas rád věnuje cestování s rodinou, golfu, lyžování a jachtingu.

Zdroj: 108 AGENCY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno