[quote]Před pouhými několika týdny uvedla do provozu společnost Servisbal Obaly s.r.o. v Dobrušce nové prostory, které rozšiřují možnosti firmy. Devět zasedaček s nemodernějšími multimédii, kavárna, odpočinková zóna a moderní kanceláře, zařízené tak, aby se tu nejenom návštěvníci, ale i zaměstnanci cítili skvěle, to je jenom část popisu nové budovy známého českého výrobce obalů.[/quote]

Servisbal je prosperující českou rodinnou firmou zabývající se výrobou a obchodem s obaly převážně z vlnité lepenky. Na trhu působí již 23 let a v současné době zaměstnává 90 lidí. Nabízí komplexní obalová řešení od návrhu, přes odzkoušení, realizaci až po skladování a dopravu. Zároveň provozuje e-shop eOBALY.cz.

Společnost získala řadu prestižních ocenění a to hlavně díky inovativním konstrukcím (15x Obal roku, 7x World Star For Packaging, Firma roku 2008 a další).

Příjemný prostor pro nové myšlenky

Cílem bylo vytvořit nejen novou budovu, ale zároveň i centrum vývoje nových obalových systémů a technologií, místo, kde se setkávají zajímavé myšlenky a kde vznikají inovativní řešení.

Zatímco prostory v patře jsou koncipovány jako administrativní, tedy pro zaměstnance a pro „denní byznys“, prostory v přízemí jsou určeny pro zákazníky a pro technologické zázemí vývoje. Centrem budovy ve druhém podlaží je prostor s prosklenou částí střechy s živým stromem a zelení, na který navazuje prostor kavárny.

Nahlédnout do prostředí firmy Servisbal můžete pomocí videa, které je dostupné na blogu firmy (blog.servisbal.cz) nebo zde.

Zdroj: Syba.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno