Domů Zprávy Obaly Když se technologie potká s uměním

Když se technologie potká s uměním

[quote]Na 29. ročníku LUXE PACK Monako nebude chybět ani společnost DuPont. Ta zde bude presentovat unikátní patentovanou řadu uzávěrů ve tvaru plamene na luxusní kosmetické obaly. Skleněné flakony pro kolekci různých vůní jsou ve stylu benátského skla, které se již od středověku vyrábí na od Benátek nedalekém ostrově Murano.  [/quote]

Kolekci skleněných obalů vytvořila Mavive S.p.A. Svým designovým zaměřením jako by se vracela do historie, kdy Benátky patřily k tradičním výrobcům ve světě parfumerie. Exklusivní parfémy ve spojení s flakony odrážejí kouzlo italského města a poskytují smyslové potěšení zákazníkům.

Jedinečnost vůně i designu

Kolekce obsahuje 9 vůní, z toho 3 nové přijdou na trh teprve v říjnu letošního roku. Flakony  byly navrženy v inspiraci obrazy Paolo Veronese.

S kapkou fantazie je možné v nich vidět dóžecí paláce či barevnost pověstných karnevalů. Díky vlastnostem muránského skla a složitosti jeho výrobního procesu je limitovaná edice unikátní. Obsah lahvičky je 30 ml.

Surlyn nahradil sklo

Původně měl být i uzávěr skleněný, nakonec se však od tohoto nápadu ustoupilo, protože vzhledem k jemnosti designu by byl velmi obtížně vyrobitelný. Současné skleněné uzávěry ve tvaru plamene (navrhl Carlo Candiani) jsou z materiálu DuPont ™ SURLYN®.

Transparentnost a čistota materiálu má svým vzhledem blízko ke křišťálu. Luxusní vzhled umocňují i použité zlaté glittery.

Zdroj: Syba.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno