Seznam
Seznam
Seznam

Související články

2 komentáře

 1. 1

  Michael Rada

  Dobrý den pane Peltrám, s chutí jsem si přečetl Váš článek vycházející z oficiálně prezentovaných evropských dat. Bohužel jsem toho názoru, že tato data nejsou správná a ve skutečnosti obsahují jen zlomek skutečného objemu. Jsem totiž přesvědčen, že data neobsahují „průmyslový“ komunální odpad, tedy ten generovaný v rámci výrobních závodů, logistických parků a dalších průmyslových oblastí.
  Důvodem k mému názoru je skutečnost, že jen 25 klientů, s nimiž jsem v loňském roce pracoval, generovalo v ČR přes 600.000 tun komunálního odpadu.

  V rámci své práce jsem zjistil, že se tento „průmyslový odpad“ totiž zapomíná dopočítávat do celkových čísel a tak i přesto že právě průmysl, je největším znečišťovatelem a tvůrcem odpadu, se zdá že se situace lepší. Je to však naopak.

  Opověď
 2. 2

  Antonín Peltrám

  Vážený pane, myslím si, že ignorance většiny veřejnosti ve věci evropské integrace je zločin; dělám tedy léta evropskou integraci ve vztahu k ekonomice, financím a dopravě. Vždy ale zveřejňují fakta a jen tam, kde mám odborné znalosti, se pouštím zpravidla do krátkých glos. (Zatím děláme vše v nesouladu s EU. Kde je Masaryk se svým: Kdyby mně bylo 35 let, udělal bych seč mé síly, abych podpořil myšlenku Spojených států evropských). A to ještě nebyl globalizace! Zkuste tedy napsat na adresu, která byla u sdělení zveřejněna, svůj názor a pošlete ho na Eurostat, pokud je to jeho informace. Pokud to je Eurostat, tak na Eurostat, pokud to není z Eurostatu, na adresu mluvčího, která je uváděna na konci každé zprávy z Bruselu. Mimochodem v textu je někde asi zmínka, že je odhad jen z vykázaných údajů jednotlivých států; buď to podle Vás doplní, nebo napíšou, že nemají jiné podklady. Já Vám jinak nemohu pomoci.

  Opověď

Odpovězte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 © eLogistika.info