[quote]Kolínská radnice chystá změny v městské autobusové dopravě. Vozy MHD by měly zajíždět až do samého centra na Karlovo náměstí, řekla mluvčí radnice Iva Blümelová. Zastávka by měla vzniknout poblíž momentálně rekonstruovaného sídla regionálního muzea. Právě na dokončení oprav, plánované na červen, je projekt linky navázán.[/quote]

„V současnosti se nová trasa linky městské autobusové dopravy připravuje společně s dopravcem, ve spolupráci s odborem dopravy a s pomocí dopravní policie konkretizujeme místa zastávek i trasu linky. S dopravcem připravujeme nový jízdní řád a zvažujeme i budoucí variantu pro Zálabí,“ uvedl místostarosta města Tomáš Růžička.

Trasa nové linky by podle něj měla vést částečně přes nynější zastávku u Komerční banky v Kutnohorské ulici, u Všeobecné zdravotní pojišťovny v ulici U Křižovatky, v Polepské, Jateční a v Žižkově ulici blízko krajské nemocnice. Zřízeny by měly být i nové zastávky v ulici U Nemocnice. Trasa povede také Benešovou ulicí, ulicí Na Magistrále, dále pravděpodobně ulicí Antonína Dvořáka, Zborovskou, Pražskou a kolem hlavní pošty na náměstí Republiky.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno