[quote]Minulý týden patřily prostory PVA EXPO PRAHA technickým novinkám ze všech oborů průmyslu. Ve dnech 10. až 13. května 2016 navštívilo jarní průmyslové veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO, FOR LOGISTIC, FOR 3D a FOR INFOSYS a veletrh Reklama Polygraf přes 13 tisíc lidí. Na hrubé výstavní ploše převyšující 7 000 m2 mohli zájemci obdivovat expozice více než 200 vystavovatelů.[/quote]

Doprovodný program letos nabídnul významné setkání energetiků, ENERGO SUMMIT. Akce přilákala zástupce ministerstev, představitelů energetického trhu a hostů z velvyslanectví a obchodních komor z více jak 14 zemí světa.

Velkému zájmu veřejnosti se těšil zejména „Seminář o informační a kybernetické bezpečnosti“, konference „Elektronické doklady efektivně“ nebo seminář Zajištění a uložení nákladu na vozidle“ s praktickými ukázkami včetně testování správného zajištění nákladu. Mezi vizuálně atraktivní body doprovodného programu patřil unikátní simulátor pro výuku řidičů nákladních vozidel, přehlídka elektromobilů a také největší výstava trendů v oboru 3D tisku v ČR – 3DEXPO 2016. O tom, že se jedná o progresivní obor s přesahem do mnoha jiných oblastí, svědčí rostoucí počet vystavovatelů i několikanásobně větší výstavní plocha oproti loňsku. 

Největší průmyslové novinky na FOR INDUSTRY byly oceněny tradiční cenou GRAND PRIX.

Tu získala 3D prohlížečka CheckGIS (CheckTerra s.r.o.), dále mobilní CNC frézovací centrum XYZ 2-OP (REXIM, spol. s r.o.) a lithiové baterie (HE3DA, s.r.o.). Čestné uznání získal svářecí zdroj FASTMIG X (ARC-H a.s.) a stroj pro vlečné omílání DF 5HD TOOLS (Advantage-fl.cz s.r.o.).

Generálním partnerem veletrhu FOR ENERGO se stala Skupina ČEZ a partnerem Skupina ÚJV Řež.

Zdroj: PVA EXPO Praha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno