Zdroj: Syba.cz

[quote]Na veletrhu Seafood Processing, který proběhne koncem dubna, bude presentovat i známý výrobce balících strojů a technologií, společnost Multivac. Vedle řady technologií korespondujících se zaměřením veletrhu, chce společnost odbornou veřejnost a návštěvníky seznámit především s výhodami, které přináší vakuové balení ryb do obalu typu skin pack.[/quote]

Společnost MULTIVAC je celosvětově předním výrobcem obalových řešení pro veškeré možné produkty. Kromě hlubokotažných balicích strojů zahrnuje portfolio firmy i traysealery, komorové stroje a rovněž etiketovací systémy či kompletní linky.

MultiFresh –  řešení pro skin pack

Pro MultiFresh ™ je typ skin balení, a společnost MULTIVAC nabízí ucelenou řadu folií, které jsou speciálně navrženy pro potřeby strojů MultiFresh ™. K dosažení optimálních výsledků do balení skin pack, MultiFresh ™ zahrnují různé možnosti dolních a horních folií.

Spodní folie jsou k dispozici v různých barvách, tloušťky a s různými možnostmi otevírání.

Horní folie jsou charakteristické pro určité výrobky a tvary. To znamená, že dokonce i výrobky s ostrými hrany, mohou být atraktivně zabaleny.

Na výstavišti se bude nač dívat

V Bruselu nebude chybět ani plně automatizovaný traysealer T 300 H, který je určen pro široké spektrum tvarů misek, nebo tepelně tvarovací zařízení R 105 MF určeno pro malé a středně velké série. A chybět nebude ani ekonomická varianta dvoukomorového stroje BASELINE P 605.

Autor: Jana Žižková – Syba.cz