[quote]Rok 2015 byl pro děčínskou logistickou společnost Bohemia Cargo vydařený. Letošní výborné ekonomické výsledky společnosti vytvářejí základní předpoklad pro naplňování strategických cílů společnosti. Bohemia Cargo by ráda v pozitivní trendu růstu pokračovala v nadcházejícím roce 2016.[/quote]

Již v letošním roce jsme výrazně investovali do skladovacích provozů. Jednalo se jednak o modernizaci těch stávajících, ale i rozšíření kapacity v nových lokalitách,“ řekl obchodní ředitel Jiří Šindler.

Podle slov Jiřího Šindlera se společnost Bohemia Cargo chystá rozšířit skladové kapacity konkrétně ve středních Čechách. Tento krok by kromě potřebného navýšení skladové kapacity měl nastartovat další rozvoj v této lokalitě, a to i v ostatních segmentech činností společnosti.

Rodinná společnost Bohemia Cargo chystá pro své klienty novinku, a to zákaznický portál. Jeho spuštění společnost plánuje na první polovinu roku 2016. Portál bude zaměřen především na dílčí (LTL) zásilky. Zákaznický portál přinese menším a středním zákazníkům výrazně větší komfort při hledání partnera pro přepravu jejich zásilek na poslední chvíli. Podle Jiřího Šidlera je zprovoznění zákaznického portálu dalším logickým krokem směřující k naplnění strategických cílů společnosti. Jedním z nich je právě zvyšující se orientace společnosti Bohemia Cargo na dílčí zásilky, kterých by mělo podle mnohých odhadů stále přibývat.

Jiří Šindler na závěr dodává, že hlavním cílem pro příští rok však zůstává poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům. Vždyť s některými z nich spolupracujeme bez přestávky už od založení firmy, tedy téměř 20 let. Dlouhotrvající spolupráce je pro nás skvělou zpětnou reakcí na naší práci, ale zároveň závazek k dalšímu zlepšování služeb.“  

Zdroj: Bohemia Cargo