[quote]Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a prodeji odolných notebooků a tabletů do extrémních prostředí i k extrémním účelům. Nyní představila světově nejlehčí kapesní tablety s vysokou odolností ideální pro logistiku a retail, s hmotností nižší než 280 g (dle modelu).[/quote]

Přístroj lze snadno používat a držet jednou rukou díky integrované zešikmené čtečce čárových kódů. Zařízení je navrženo pro poštovní a kurýrní pracovníky, skladové manipulanty, pracovníky v maloobchodě, ve výrobě, pro terénní a záchranné služby a disponuje rozhraním pro hlasové i datové služby. Je vybaveno pasivním i aktivním perem, které umožňuje přesnější zachycení podpisu.

Zešikmená čtečka čárových kódů pro ochranu a produktivitu

Čtečka čárových kódů, která je v šikmé poloze, slibuje převrat ve standardech logistického odvětví. Její poloha nabízí zvýšenou ochranu, protože uživatelé při skenování nemusí ohýbat lokty nebo zápěstí, a tím se snižuje únava i riziko zranění způsobené opakovanou zátěží.

Zároveň lze při skenování sledovat displej přístroje, což umožňuje rychlejší dokončení procesu, než při klasickém snímání – namířit, skenovat, podívat na displej a ověřit – místo toho se vše děje najednou v jednom kroku. Tlačítka pro skenování jsou také na obou stranách pro snadné používání leváky i praváky.

Kromě toho kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 disponují 4,7 palcovým antireflexním kapacitním multidotykovým displejem s HD rozlišením. Lze jej tak použít na přímém slunečním světle nebo za intenzivního deště a také ho lze ovládat v rukavicích.

Hlasové a datové služby na cestách

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 jsou vybaveny rozhraním 4G LTE / 3G pro hlasové a datové služby. Tato 16,3 mm úzká zařízení lze snadno použít i pro telefonní hovory. Mají 3 mikrofony vybavené technologií k potlačení šumu a dva přední reproduktory poskytující celkem až 100 dBA čistého zvuku v hlučném prostředí.

Kapesní tablet je vybaven bezdrátovým modulem Wi-Fi, rozhraním Bluetooth a modulem NFC, 8MPx zadním a 5MPx předním fotoaparátem pro pořizování fotografií a videozáznamů, stejně jako micro USB portem, slotem pro micro SD paměťovou kartu a dvěma sloty pro micro SIM.

Kapesní tablety jsou dodávány s možností výběru ze dvou operačních systémů pro snadnou integraci ve firmách používajících Windows (FZ-F1) nebo Android (FZ-N1). FZ-F1 se stane jedním z prvních kapesních tabletů na trhu používajícím operační systém Windows 10 IoT Mobile Enterprise. FZ-N1 disponuje verzí Android 5.1.1, která je vybavena systémem Android pro pracovní účely, což IT oddělením přinese možnost v zařízení oddělit obchodní údaje a aplikace od osobních. To usnadní správu i zabezpečení.

Zařízení je vybaveno čtyř jádrovým procesorem Qualcomm® SnapdragonTM s 2 GB paměti RAM a flash úložištěm s kapacitou 16 GB.

Pružná pracovní doba

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 jsou vybaveny standardním akumulátorem na 8 hodin nepřetržitého provozu a volitelným akumulátorem, který by měl vystačit až na 16 hodin nepřerušeného provozu.

Bohaté příslušenství

Zařízení je uváděno na trh s řadou podpůrného příslušenství, včetně kolébky, pouzdra, baterií s prodlouženým provozem a stojanem s nabíjecí kolébkou. Kromě toho jsou adaptéry AC a DC také kompatibilní s již úspěšnými pětipalcovými kapesními tablety Panasonic Toughpad FZ-E1 a FZ-X1.

Tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 jsou uváděny na trh s vlastním dokovacím řešením do jedoucího vozidla. Dokovací stanice byla ergonomicky navržena s využitím kompozitních materiálů pro perfektní kombinaci nízké hmotnosti a dlouhé životnosti, a umožňuje dokování a vyjmutí pomocí jedné ruky.

Odolnost při zachování použitelnosti

Toto lehké a ergonomické zařízení staví na dědictví vedoucího postavení společnosti Panasonic na trhu se stupněm krytí IP67, odolností proti prachu a ponoření do vody, se schopností odolávat pádům až do 1,8 metru.

Cena a dostupnost

Kapesní tablet Panasonic Toughpad FZ-N1 Android 5.1.1 je dostupný od června 2016 s cenou € 1715 plus DPH, model Panasonic Toughpad FZ-F1 Windows 10 IoT Mobile Enterprise bude dostupný v druhé polovině roku s cenou € 1746 plus DPH. Obě zařízení budou dostupná po celé Evropě a budou vybavena standardní 3letou zárukou.

Více informací můžete nalézt na www.toughbook.eu nebo na telefonu +420 234 294 112.

Zdroj: LogisticNews

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno