[quote]Logistika je obor zahrnující celou řadu lidských činností a procesů a bez ní by tento svět nefungoval tak, jak jsme zvyklí a jak je třeba. Logistika není jen něco, co probíhá na pozadí velkých společností a organizací, je to něco, s čím se setkáváme na každém kroku i v běžném životě. Jde o to efektivně využít to, co máme k dispozici.[/quote]

Portál eLogistika.info vznikl v roce 2012 a jakožto online portál poskytující relevantní a aktuální zprávy ze světa logistiky si záhy získal oblibu. Portál v nové podobě funguje od začátku letošního roku. Bez věrných a pravidelných čtenářů bychom to nedokázali.

Portál tvoříme především pro vás čtenáře. Věnujeme se celé řadě logistických témat, abychom vyhověli přáním a požadavkům čtenářů. Přizpůsobení obsahu tak, aby byl žádaný, čtený a čtivý je zásadním krokem na cestě ke spokojenosti všech zúčastněných. Čtenářům se dostane aktuálních a relevantních informací a redakci eLogistiky se dostane uznání a zadostiučinění z dobře odvedené práce. Proto jsme se na vás v poslední anketě tohoto roku obrátili, abychom zjistili, která témata vás nejvíce zajímají. Dáváte přednost především dopravním tématům.

Jaká témata vám přijdou vhod?

[graphs]
[graph title=“Doprava a přeprava“ score=“40″ text_color=“#000000″]
[graph title=“Logistika“ score=“27″ text_color=“#000000″]
[graph title=“Technické vychytávky“ score=“13″ text_color=“#000000″]
[graph title=“Manipulační technika a skladování“ score=“13″ text_color=“#000000″]
[graph title=“Obaly a obalové technologie“ score=“7″ text_color=“#000000″]
[graph title=“Development“ score=“0″ text_color=“#000000″]
[/graphs]

Celkem 40 % z vás, tedy naprostá většina, si nejraději čte články tematicky zaměřené na dopravu a přepravu. Doprava a přeprava je velmi široký pojem a s logistickými procesy úzce souvisí. Na našem portálu právě dopravní témata tvoří převážnou část obsahu. O tato témata mají zájem nejen odborníci z oboru, ale také běžní čtenáři.

Dalších 27 % čtenářů nejvíce zajímají články o logistice. Logistika v sobě zahrnuje celou řadu různých procesů. Zjednodušeně řečeno je to obor zabývající se tokem zboží a informací. Bez dobře fungující logistiky by organizace a společnosti neměly šanci na úspěch. Je dobré vědět, jak funguje logistika ve velkých společnostech a jak a kým bývá organizovaná. Jednak jsou takové informace zajímavé, jednak se řada z vás může inspirovat, ať už se profesně či volnočasově zabývá čímkoliv.

Novinky ze světa technologií opravdu baví 13 % hlasujících. Tempo vývoje moderních technologií je až neskutečné a veškerá odvětví lidské činnosti se podle toho musí zařídit a nějak jich využít. Současnost nahrává moderním a rychlým řešením a v logistice jde především o čas. Moderní technologie napomáhají šetřit čas a zefektivňovat procesy. A to nejen ty logistické.

O manipulační techniku a skladování projevuje výhradní zájem 13 % čtenářů. Se zbožím je během přepravy nutno bezpečně a efektivně manipulovat a také ho posléze uskladnit tak, aby se nepoškodilo a ke klientovi se dostalo nepoškozené a plně funkční. Základem toho je bezpečná a efektivní přeprava nejen na velké vzdálenosti, ale taky v prostorách skladu. Jak nejlépe využít prostor, který je k dispozici a jakou techniku zvolit pro přesun zboží a sledování skladů je jedním ze zásadních aspektů činnosti každé společnosti. Proto se také těmto tématům pravidelně věnujeme.

Obaly a obalové technologie vedou u 7 % čtenářů. S obaly se setkáváme na každém kroku. Hrají důležitou roli nejen při přepravě a skladování, plní navíc funkci estetickou. Je to především obal, co zaujme a produkt v podstatě prodává. Co vlastně výrobek prodává a jak takové obaly vznikají, to se jistě vyplatí sledovat.

Pro možnost development nehlasoval nikdo z vás.

Na závěr

eLogistika.info má za sebou již tři úspěšné roky. Doufáme, že nám zůstanete nakloněni i v dalších letech. Příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný a úspěšný nový rok přeje celá redakce portálu eLogistika.info. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno