[quote]Finat, evropský svaz průmyslu vyrábějícího samolepicí etikety, ocenil na svém kongresu, který se konal letos v Amsterodamu nejinovativnější výrobky z branže Finat Label Competition 2015 a World Label Awards 2014. Do 35. ročníku mezinárodní soutěže bylo přihlášeno 256 výrobků z 45 firem z 25 zemí. Odborná porota udělila celkem 21 cen. Vítězové jednotlivých kategorií jsou uvedeny na www.stránkách svazu Finat. [/quote]

Navzdory velké konkurenci zvítězila v kategorii průmyslového konečného použití etiketa „Parts Marking Label“ společnosti Schreiner Group, obsahující skryté znaménko. Etiketa spojuje dvě výhody v jednom. Za prvé slouží jako etiketa, která se přímo lepí na plastový nebo lakovaný povrch. Za druhé obsahuje skryté znaménko Bit Secure, které zabraňuje kopírování. To lze přečíst pomoci smartphonu a umožňuje spolehlivé ověřování produktu celníky, obchodníky a auditory.

„Udělení ceny svazem Finat je potvrzením našeho neustálého úsilí o inovace a ukazuje na to, že je živou firemní hodnotou Schreiner Group,“ říká Roland Schreiner, předseda představenstva Schreiner Group.

Zdroj: Packaging

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno