[quote]V Ostravě budou mít o víkendu výluku některé tramvaje a autobusy. Cestující budou muset přestupovat, nebo budou vystupovat na náhradních zastávkách. Dopravní podnik Ostrava (DPO) o tom informoval na svých internetových stránkách.[/quote]

V sobotu od 07:00 do 17:00 budou mít kvůli výměně trolejí ve Vratimovské ulici výluku tramvaje linek 4 a 14. Budou končit na zastávce Hranečník, tam budou muset cestující přestupovat na náhradní autobusy, které pojedou až na konečnou Nová huť jižní brána. Spoje mohou podle dopravního podniku mít zpoždění a nebudou na nich jezdit bezbariérové vozy deklarované v jízdním řádu.

Od soboty 04:00 do neděle 24:00 budou mít kvůli pokládce asfaltu v Hlučínské ulici výluku autobusy 52, 56 a 67. V sobotu budou spoje všech tří linek jezdit odklonem mezi zastávkami Hlučínská a Petřkovice náměstí respektive Šilheřovická a jejich zastávky budou přemístěny. V neděli budou autobusy linek 56 a 67 jezdit odklonem mezi zastávkami Petřkovice nemocnice a Chovatelská respektive Samoobsluha. Za linku 56 bude v neděli jezdit náhradní doprava v úseku zastávek Nádražní – Kostel – Hřiště – Motel Taxi. Spoje mohou být opožděny, některé až o osm minut.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno