[quote]V červenci specialista na nápoje na korejském trhu společnost Dr. Chung’s Food presentovala nový typ nápoje v novém obalu. Sojový nápoj, který obsahuje kousky kokosu, navíc obohacený chutí broskve, hned od svého uvedení zaujal především mladší generaci. Vedle kokosové nápoje je nápojová řada doplněna i sojovým nápojem s müsli.[/quote]

Sojový nápoj vedle müsli obsahuje i 16 různých druhů obilí a je tedy vhodný jako zdravý výrobek zvláště na cestách. Zvláštní specifikací kokosového nápoje jsou vedle kokosového mléka i kousky kokososové dužiny – takto zpracovaný kokosový nápoj zatím na korejském trhu nebyl.

UHT ve spojení se SIG Combibloc

Nápoje jsou ošetřeny UHT metodou z důvodů prosloužení jejich trvanlivosti a plněny do vrstvených nápojových kartonů. Společnost si pro své produkty vybrala významného výrobce z oblasti kompozitních obalů, společnost SIG Combibloc.

Drinksplus pro nápoje s kousky

Společnost výrobci nabídla řešení drinksplus, které umožňuje výrobcům zpracovat produkty s obsahem až deseti procent přírodních částic, jako jsou kousky ovoce a zeleniny, obilná zrna a semena, kokosové vločky nebo ořechové kousky.

Po provedení jednoduchého upgradu lze tyto obsahy plnit na standardních SIG Combibloc zařízeních pro plnění tekutých mléčných výrobků a nesycených nealkoholických nápojů. Plnění probíhá za aseptických podmínek do nápojových kartonů.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno