[quote]AGR International Inc. nabízí celou řadu produktů, které mají pomoci výrobcům láhví dosáhnout při výrobě obalů co nejvyšší kvality. Odhalení chyby ve výrobě a následně její vyhodnocení při kvalitním monitoringu, zamezí dalším případným problémům. Kontroly jsou nutné nejenom kvůli dosažení kvality, ale šetří i nemalé náklady, tak aby byl produkt co nejvíce konkurenceschopný.[/quote]

Společnost AGR se účastní i Pack Expo 2016, kde vedle presentace některých řešení, bude možné i podiskutovat nad konkrétními tématy jako je optimalizace, jakost či řízení procesů v konkrétních typech výroby.

Systém automatické správy při procesu vyfukování

Řešení Pilot® je systémové rozhraní navržené pro výrobce PET láhví v průběhu vyfukovacího procesu. Jeho účelem je zajistit přesné rozložení tloušťky materiálu na láhvi a eliminovat vliv negativních procesních a environmentálních proměnných. V současnosti nejnovějším vylepšením produktové řady Process Pilot je CrystalView.

Další měřící zařízení

MBTxt je nejnovější řada přenosných tloušťkoměrů. Toto kompaktní zařízení je schopné dosáhnout velmi přesného měření tloušťky materiálu nejenom u PET láhví, ale i u dalších typů různých neželezných substrátů (až do 25 mm tloušťky). Zařízení se mohou pochlubit výbornou rozlišovací schopností již od 0,1 um.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno