[quote]Společnost GO! Express & Logistics nabízí již třetím rokem e-shopům a distribučním firmám službu GO! Commerce, která se zaměřuje na hromadnou B2C i B2B distribuci zásilek do zahraničí a nabízí také speciální řešení nad rámec standardní balíkové služby. V letošním roce se v GO! zaměřili na rozšíření této služby.[/quote]

Služba GO! Commerce byla primárně určena e-shopům, které hledají rovnováhu mezi rychlostí doručení a cenou, především při doručování do sousedních zemí, tedy Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko.

Jakých vylepšení služba v posledním roce doznala a jaké jsou plány, prozradila prokuristka GO! Express & Logistics Pavla Eretová: „V posledních měsících jsme se zaměřili především na zlepšení servisu a rozšíření služby GO! Commerce. Konkrétně jsme nově schopni obsluhovat také méně obvyklé destinace, jako je například Skandinávie, Rumunsko, nebo Velká Británie. V okolních státech a Maďarsku jsme dosáhli nejrychlejšího servisu pro doručení, aktuálně doručujeme v rozmezí 24 až 48 hodin v závislosti na destinaci. Samozřejmostí je zajištění dobírkového servisu, lokálních konsolidačních míst, či vratek.

V rámci služby GO! Commerce je možné nastavit i zcela individuální řešení na míru, které reflektuje konkrétní potřeby klientů. Příkladem může být například distribuční řešení pro e-shop ZOOT.cz, kde GO! zajištuje zásobování výdejních míst v rámci České republiky, Slovenska a Rumunska. „Výdejní místa v Praze zásobujeme v režimu same-day 3x až 4x denně, všechna ostatní výdejní místa po Čechách i v zahraničí pak každý pracovní den v brzkých ranních hodinách,“ komentuje Pavla Eretová.

Zdroj: GO! Express & Logistics