[quote]Den české logistiky je stejně jako obdobné akce v dalších evropských zemích se uskutečnil 21. dubna 2016 v prostorách hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport. Druhý ročník této akce měl podobu kapesního logistického veletrhu doplněného diskuzní platformu určenou pro širokou odbornou veřejnost.[/quote]

Obal hrou

Součástí logistického dne byl i workshop OBAL HROU sestávající ze dvou částí.  V první části připravili pro dobrovolníky Jan Kaprhál, Smurfit Kappa Czech a David Marouš, Cordstrap simulaci úkolu vytvořit expediční přepravní jednotky, správně upevnit na dopravní prostředek, aby mohly dosáhnout cílové destinace. Tým dobrovolníků tu snadněji, tu s jistými obtížemi se vyrovnával s výběrem vhodné palety, naskládáním krabic z vlnité lepenky na paletu, fixací pomocí papírových hran a průtažné fólie. Úspěšně zdolal omezenou výšku regálových hnízd ve fiktivním skladě, nicméně nevyhnul se přeskládání z palety 1200×1200 na dvě palety EUR.

Závěr workshopu patřil Ondřeji Humpolíkovi, Nefab Packaging Czech Republic, který pro účastníky připravil skládání dřevěných průmyslových obalů na bázi překližky. Účastníci se na vlastní kůži přesvědčili o bezpečnosti sestavování beden této patentově chráněné konstrukce bez nutnosti užití spon, hřebíků či vrutů – k žádnému zranění opravdu nedošlo.

Dámy i pánové si s chutí s obaly zahráli.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno