[quote]Společnost Munksjö patří k předním výrobcům speciálních papírů, kterých nabízí vice než 100 typů a vice než 200 druhů obalových řešeních pro flexibilní průmysl. V širokém nabídkovém portfolio jsou papíry určené nejenom pro obalový průmysl, ale nechybí zde ani nabídka dekorativních či naopak průmyslových papírů či speciální materiály pro elektropůmysl, materiály s abrazivy apod.[/quote]

Široká škála nabídky speciálních papírů nezahrnuje pouze různé materiálové typy, které se odlišují svými vlastnostmi, ale i plošnou hmotností  (Munksjö dodává papíry v rozsahu o mS od 26 g / m² až po 200 g / m²). Specialitou jsou jednou či dvěma vrstvami natírané papíry C1S.

Užitné funkce na výbornou

Společnost nabízí i různé možnosti dalšího zušlechťovaní papírů (kalandrování, laminace, extruze, metalizace, voskování, natírání atd)  pro potravinářské (vhodné např. pro oblast fast food, cukrovinky, pečící papíry apod.) i průmyslové aplikace. Papíry obstojí svými bariérovými vlastnostmi i před nejnáročnějšími požadavky (bariéra vůči tukům, vlhkosti, kroucení atd.).

Papíry plní náročné požadavky marketingu

Dnešní trh se neustále proměňuje a majitelé známých i méně známých značek musí najít často rovnováhu mezi funkčností a bezpečností či udržitelností a správného tržního umístění značky. K tomu jim napomáhají kvalitní materiály, které Munksjö vyrábí ve dvou výrobních závodech ve Francii.

Jak a kde se dozvědět více

Sortiment firmy zaujal i organizátory letošního PackSummitu, i proto byla společnost Munksjö oslovena ke spolupráci a příspěvek jejího zástupce, Thomas Tribou (Vice President Sales Overseas, Munksjö Graphics & Packaging Business area) na téma Speciální papíry pro balení potravin, nebude na této významné akci konané 3. – 4. 11. 2016 v Praze chybět.

Zdroj: Syba.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno