[quote]Technická správa komunikací (TSK) bude do konce března vždy na noc uzavírat část pražského Strahovského tunelu. Důvodem je pravidelná údržba a mytí. Od pátku bude tunel po šest nocí neprůjezdný ve směru na Smíchov, od příštího čtvrtka se tunel pro auta zavře na dalších šest nocí ve směru na Břevnov. V noci na neděli bude provoz zastaven také v části tunelu Blanka, oznámila mluvčí TSK Barbora Lišková.[/quote]

Uzavírka Strahovského tunelu začne vždy hodinu před půlnocí a potrvá do 5:00 následujícího dne. V opačném směru zůstane provoz zachován. Ve směru na Břevnov skončí uzavírka ve středu 30. března ráno.

Ze tří částí tunelového komplexu Blanka bude v noci na neděli provoz zastaven v Brusnickém a Dejvickém tunelu, které na Strahovský navazují. Řidiči neprojedou v obou směrech od 23:00 v sobotu do nedělních 5:00. Vedle údržby se zde bude kontrolovat technologie. Uzavírka se netýká Bubenečského tunelu, který je třetí součástí Blanky.

Blanka a také tunel Mrázovka se kvůli údržbě uzavřely na šest nočních hodin už v polovině března. V Mrázovce se během víkendové noci mimo jiné čistily kamery, v Blance aktualizoval software.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno