GLP
GLP

Související články

3 komentáře

 1. 1

  Anděl

  Oprava silnice II/602 opravdu hodně ztíží řidičům hlavně cestu do práce a zpět.
  Na první pohled to vypadá, že při plánování termínů oprav někdo dodstatečně nepřemýšlel. V práci slýchávám ještě trochu jiné výrazy.
  Spousta řidičů jedoucích do Jihlavy od Telče a zpět, by ráda zvolila variantu Jihlava – Stonařov – Telč. Bohužel i tato možnost je vyloučena z nepochopitelného uzavření posledních 1100 m od křižovatky se silnicí č.23 do Telče.
  Tato část je již delší dobu zjevně hotová a průjezdná. Tohle měl rozhodně někdo odpovědný zkoordinovat.
  Stejně tak i omezení, na silnici II/602 z Jihlavy na Pelhřimov, na 50 km/ hod. (do dnešního dne) je z pohledu běžného řidiče, slušně řečeno, nedotaženo do správné dimenze. Scházela zde ještě dodatková cedule od – do. Minimálně od 6,00 hod. zde nikdo nepracoval a od 15,00 hod. rovněž. Silnice byla však stále ve stavu jako před omezením, pouze byla vidět pomalá práce na krajnicích. Tak se ptám: opravdu sedí ti správní na správných místech?

  Opověď
 2. 2

  Mikki

  Dopravní značení na této komunikaci je matoucí.Přenosné dopravní kužely zakrývají přenosné značky a stálé svislé dopravní značky nejsou odstraněny.Některé z nich jsou pouze přelepeny,ostatní zůstávají.Přenosné značky ruší platnost svislích stálých značek,tak by měly být odstraněny.Tato oprava silnice není na chvíli,stejně tam žádné práce kolikrát nejdou videt.Je to chyták na řidiče jak z nich dostat peníze a řidič kvůli matoucímu značení přijde o řidičské oprávnění.Tím pádem kolikrát i o zaměstnání.Mělo by se to změnit,či to tak netrestat,pokud nejde zlepšit značení.

  Opověď
 3. 3

  Mikki

  Komentářů by tu bylo vic,kdyby je sem dal ten co je schvaluje.Nelíbí se mu tak se neschválí!

  Opověď

Odpovězte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 © eLogistika.info