[quote] Známý výrobce nápojových kartonů a technologií, určených především pro nápojový průmysl, ELOPAK, uvedl na trh nový typ aseptického kartonu PURE-PAK® SENSE ASEPTIC. Nový typ obalu po prvé v Evropě použila společnost Eckes-Granini Finland. Firma v něm představila svou populární řadu ovocných džusů Marli Natur.[/quote]

Eckes-Granini Group distribuuje své produkty do 70 zemích po celém světě. K nejznámějším značkám patří Granini, Hohes C, Pago Joker SiO, Rynkeby a God Morgon.

Vhodné spojení designu a materiálu

Nový design ve spojení s aseptickým materiálem přináší klientovi kombinaci vhodné formy a funkčnosti, včetně dalších přídavných benefitů.

Design obalu se vyznačuje částečně asymetrickou vrchní částí obalu, která umožňuje použití uzávěrů různých velikostí. V designu nechybí již pro Elopak tradiční pátý panel, který je rovněž výrazným reklamním prvkem. Nový typ balení doprovází i mediální kampaně, včetně reklam na TV i sociálních sítí.

Nový obal provází nová technologická instalace 

Eckes-Granini instaloval novou plnící linku E-PS120A, která jeurčena k tvarování, plnění a uzavírání nového obalu. Nová plnicí linka poskytuje velmi flexibilní a efektivní produkci. Benefitem je i její variabilita ohledně designů.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno